Ola wygrała Mam Talent - malinowe buty

poniedziałek, 30 listopada 2015

Ola wygrała Mam Talent


Zwycięzcę Top Model już mamy, mój faworyt od samego początku. Znacie? znacie :)Ale nie o nim tutaj. W sobotę odbył się finał kolejnej edycji Mam Talent. Wygrała ją bardzo pracowita osóbka, która jak nikt inny zasługiwała na zwycięstwo.


Ola Kiedrowicz! Znam ją osobiście od kilkunastu lat.. mieszkałyśmy w jednej miejscowości, jeszcze ulicę od siebie. Byłyśmy w tym samym przedszkolu, podstawówce, później w gimnazjum, więc naprawdę wiem co mówię, widziałam ile Ola wkłada pracy w to, by nie dość że rozwijać swój talent i pasję, to jeszcze by być w tym najlepszą. Z tego co widać już po komentarzach, polała się niesamowicie ogromna fala nie tyle hejtu, co niedowierzania, złości i fochów na cały program, że wygrała osoba całkowicie pozbawiona osobowości czy Uwaga!.. talentu!
serio? każdy z Was jest w stanie nauczyć się czegoś takiego? wyćwiczyć ciało do takiego stopnia jak zrobiła to Ola? naprawdę łatwo jest oceniać kogoś przez TV czy internet, zupełnie go nie znając, nie wiedząc ile pracy go to kosztowało. 
Nie chcę się z nikim wdawać w dyskusję, bo nie!- nie było lepszych od niej. To był finał i każdy uczestnik był na tym samym poziomie.

@isjek