co tu się dzieje?

by - 06 kwietnia

Nigdy nie zrozumiem jak to jest, że na tematy typowo kobiece wypowiadają się mężczyźni...już nie ważne że księża, ale MĘŻCZYŹNI! od czasów Arnolda Schwarzeneggera w 'Juniorze' nie natknęłam się na żadnego gościa który urodziły dziecko, który byłby w ciąży, więc po cholerę zabierają ONI głos w nie swoich sprawach?

Niedawno nawet wdałam się w dyskusję na ten temat, u koleżanki na fejsbukowym  profilu, gdzie jakiś dziwny osobnik płci męskiej, wszystkim nam KOBIETOM próbował uświadomić swoją idealność i pokazać jakie to my jesteśmy okropne i bez serca, bo tylko marzymy o tym by zabić jakieś niewinne dziecko. Oczywiście, że każde dziecko w brzuchu mamy jest niewinne..


 • ale dlaczego, jakim prawem matka ma to dziecko karać dwuminutowym  życiem na tym świecie, bez mózgu, oczu?

 •  dlaczego w ogóle ktoś chce zakazać badań, które wykluczają wady u dziecka, dzięki którym nawet te mniejsze można jeszcze 'wyleczyć?'

 • dlaczego, mając już trójkę dzieci w domu, mamy się z nimi żegnać, bo mama zaraz umrze wraz z maluchem w brzuchu, ponieważ przez ciąże oba życia są zagrożone? •  dlaczego mamy zmuszać nasze nastoletnie zgwałcone córki do rodzenia dzieci, mamy im wmawiać że bóg tak chce? i że za moment w 14latce odezwie się instynkt macierzyński? a potem spokojnie będziemy oglądać jak taka dziewczynka psychicznie nie wytrzyma sytuacji i popełni samobójstwo? 


Dlaczego w internecie takie zdjęcia robią furorę ? Cooo my? naprawdę w średniowieczu? 

Żadnemu niepełnosprawnemu dziecku żadna Szydło nie daje kasy na leki i rehabilitacje, takie dzieci są dosłownie wyrzucane z kościoła, więc o jakiej cholera jasna, ochronie życia jest mowa? 


Nie ważne kto wpadł na ten chory pomysł, ważne kto się z nim zgadza.#polskasięstacza


You May Also Like

7 komentar

 1. Brawo Ty ! Ja sama miałam zrobić podobny wpis, ale aż boję się ubrać w słowa całą swoją frustrację, bo może być nieciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłaś w sedno sprawy...Nic dodać nic ująć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam Cię na KONKURS, szczegóły na moim blogu:) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. ciężki temat.. ogólnie nie jestem za aborcją "od tak" , bo się zrobiło dziecko i się go nie chce "bo nie".. ale tu są już inne sytuacje..

  OdpowiedzUsuń

@isjek